TORNOOIREGLEMENT

Version française: https://www.galatornooi.be/wp-content/uploads/2023/01/2023_invitation_galatornooi.doc

Pupillen (gemengd)

Geboren zijn in 2014-2015-2016

Kata

Vlagsysteem: rechtstreekse uitschakeling tot de winnaar

Schiftingen: H1
Finale: H1 – H2

Kumite

Kihon ippon kumite

Schiftingen : poulesysteem
Finale : rechtstreekse uitschakeling

Preminiemen (gemengd)

Geboren zijn in 2012 – 2013

Kata

Vlagsysteem: rechtstreekse uitschakeling tot de winnaar

Schiftingen: H1 – H2
Finale: H2 – H3

Kumite

Kihon ippon kumite

Schiftingen : poulesysteem
Finale : rechtstreekse uitschakeling

Miniemen (gemengd)

Geboren zijn in 2010 – 2011

Kata

Vlagsysteem: rechtstreekse uitschakeling tot de winnaar

Schiftingen: H1 – H2 – H3
Finale: H3 – H4

Kumite

Jyu ippon kumite

Schiftingen : poulesysteem
Finale : rechtstreekse uitschakeling

Kadetten

Geboren zijn in 2008 – 2009

Kata

In functie van het aantal inschrijvingen: gemengd of afzonderlijk
Vlagsysteem: rechtstreekse uitschakeling tot de winnaar

Schiftingen: H1 – H2 – H3
Finale: H4 – H5

Kumite

Shiai kumite
Jongens en meisjes afzonderlijk

Schiftingen : poulesysteem
Finale : rechtstreekse uitschakeling

Scholieren

Geboren zijn in 2006 – 2007

Kata

In functie van het aantal inschrijvingen: gemengd of afzonderlijk
Vlagsysteem: rechtstreekse uitschakeling tot de winnaar

Schiftingen: H1 – H2 – H3
Finale: H4 – H5

Kumite

Shiai kumite
Jongens en meisjes afzonderlijk

Schiftingen : poulesysteem
Finale : rechtstreekse uitschakeling

Heren Junioren en senioren

Geboren zijn in of voor 2005

Kata

Vlagsysteem: rechtstreekse uitschakeling tot de winnaar

Schiftingen: H4 -H5 -T1
Finale: BD – KD

Kumite: per leeftijdscategorie

Junioren

Geboren zijn in 2003 – 2004 – 2005

Shiai kumite

Schiftingen : poulesysteem
Finale : rechtstreekse uitschakeling

Senioren

Geboren zijn in of voor 2002

Shiai kumite

Schiftingen : poulesysteem
Finale : rechtstreekse uitschakeling

Dames Junioren en senioren

Geboren zijn in of voor 2005

Kata

Vlagsysteem: rechtstreekse uitschakeling tot de winnaar

Schiftingen: H4 – H5 – T1
Finale: BD – KD

Kumite

Shiai kumite

Schiftingen : poulesysteem
Finale : rechtstreekse uitschakeling